Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

yuvam yıkılmasın

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• yuvam yıkılmasın

Hayırlı günler kardeşlerim. Benim bir derdim var. 1.5 yıllık evliyim severek evlendik eşimi çok seviyorum onunda beni sevdiğini cok iyi biliyorum ama esimin hâl ve hareketi hic normal değil. Görümcem ve kaynanam esimi sürekli bana karşı dolduruyorlar iftira yalan alıştırma hersey var bunlarda. Evimde muska buldum okuttugumda beni delirtip esimden ayrilmam için yapılmış. Inanin cok zor durumdayim. Esim ailemle gorusmuyor benimle ilgilenmiyor. Ya ben anne olmak istiyorum çocuk istemiyor. En küçük kavgamizda bana sürekli kapiyi gösteriyor. Benim yüreğimi cok yaktilar hayattan soguttular. Antideprasana basladim ve suan artik hayattan bikmis durumdayim. Kaynanam her beni gördüğünde laf sokuyor beni istemedigini söylüyor gece yarisi oglunu cagiriyo gel kahve icelim diye gec saatlere kadar eve gelmesine müsade etmiyor. Allah rizasi icin dua edin ne olur dua edin ben esimi cok seviyorum ayrilmak istemiyorum. Gerçekten cok caresizim. Onlari esimden nasil uzaklastirabilirim? Eşimi evime nasil baglayabilirim? Lütfen yardim edin ALLAH icin dua edin

Allahım yardım etsin çok zor bir durum ..yuva yıkanların hayat boyu tövbe etmezlerse huzurları olmaz ...Allahtan korkmak lazımdır...Hiç üzülmeyın bu bır ımtahan beddua etmeyın sakınlıgınızı koruyun inşaAllah sıkıntılarınız geçecektır ...
    Sevdiğinizin size bağlanması için dua

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Sevgi ve saygı duaları > Sevdiğinizin size bağlanması için dua

sponsor reklam

Sevdiğinizin size bağlanması için:
    Her zaman duanızda hayırlı olanı isteyin Allahtan.
    Aşağıda belirtilen şekillerde uygulayabilirsiniz.
    • Sevdiğiniz insanın saçına aşağıda gelen duayı 21 kere okuyup üzerinde taşıyana matlup büyük bir sevgi ve aşk duyar.
    • Saçını bulamayan insan yakında ise hissettirmeden 21 defa okuyup o kişinin yüzüne hissettirmeden üflerse aynı etkiyi görür.
    • Uzakta yanına yaklaşamadıgı birisi ise o insanın hayalini göz önüne getirip niyet üzere okusa ve bu duaya 21 gün devam etse muradı hasıl olur.
    Duada ısrar edin.
    21 gün bu duayı 21 kere okuyalım. Çok kısa bir sürede karşınızdaki insanın size karşı hareketlerinin değiştiğini görürsünüz.
    “Bismillahirrahmanirrahim huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim.”
    21 defa okuduktan sonra ya Rabbi falan oglu veya kızı falanın aklını gönlünü muhabbetini ve aşkını benim üzerime kıl…

Eşler arası geçimsizlik ve uyuşmazlık için Ya Rauf c.c

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Evlilik ve kısmet duaları > Eşler arası geçimsizlik ve uyuşmazlık için Ya Rauf c.c

sponsor reklam
    Eşler arası geçimsizlik ve uyuşmazlık gibi sorunlar olduğu zaman her gün (286) defa “Yâ Rauf celle celalühü” ismi şerifini zikreder ise,sorunlar ortadan kalkar,eşler arasında muhabbet ve sevgi meydana gelir.
    kaynak:Esmaül Hüsna şerhi(Arif Pamuk)

Yorum

• gulé
      gulé yorumladı
      Editing a comment
      Allah binlerce kez razi olsun Insaallah

Ya Halımü zel enate fe la yuadiluhu şeyin min halkıh 21 kez tatlıya okunur ...41 ayetel kürsı de tatlıya yemeğe okunursa fayda verir inşaAllah tezır Allahtandır olmayınca üzülmemek lazım gelir olanda ve olmayanda çok hayırlar vardır ..Allahım imtahanızı kazanmayı ve selamet cıkmayı nasıb etsın ... Rabbım yardımcınız olsun amın amın amın
    En son değiştiren gonul72; 03-05-2016, 05:58 PM.

Yorum

• gulé
      gulé yorumladı
      Editing a comment
      Cok tesekkurler

(286) defa “Yâ Rauf celle celalühü”okuyorum kardeşim allah yardımınız olsun.

Yorum

• gulé
      gulé yorumladı
      Editing a comment
      Benim için mi okuyacaksiniz? Allah bin kez razi olsun sizden

• meliha mlha
      meliha mlha yorumladı
      Editing a comment
      evt...kardeşim benim senin için okuyoruz..senden de rabbim dua'larımızı kabul etsin..inşallah eşinizle mutlu bir hayatınız olur..

meliha mlha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (286) defa “Yâ Rauf celle celalühü”okuyorum kardeşim allah yardımınız olsun.
    Allah Teala razı olsun amın

Yorum

• meliha mlha
      meliha mlha yorumladı
      Editing a comment
      cümlemizden de inşallah ablacım.aminn aminn

Allah binlerce kez razi olsun Insaallah. Ne kadar teşekkür etsem azdir. Duaya o kadar çok ihtiyacim varki. Dualarda buluşmak umuduyla. Hayırlı geceler

Yorum

Rabbim yanlış kişiyi doğru aşkla sevdirmesin inşallah...286 ya rauf c.c. okuyorum kardeşim...sevenleri ayırma ALLAH ım...

Yorum

• gulé
        gulé yorumladı
        Editing a comment
        Amiinnn aminn. Allah razı olsun inşallah. Yeni üyeyim affiniza sığınraktan soruyorum abim benim icin mi okuyacaksiniz.

bütün dualarımız senin için kardeşim inşallah eşinizle aranız düzelir mutlu bir yuvanız olur.inşallah

sizde bu duayı okuyun kardeşim

Yatsı namazından sonra (801) defa bir suya “Yâ Ahir celle celalühü” ismi şerifini 41 gece okuyan kimse,eşiyle ölünceye kadar mutlu bir hayat sürer.Her iki eş de o sudan

içmelidir.Bu zikre devam eden kimseler hiç bir şey zarar veremez.

Yorum

Senin için okuyoruz gule kardeşim..Rabbim imtihanın da yardım eylesin inşallah..

Yorum

Rabbim hepinizden binlerce kez razi olsun dua kardeslerim. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Rabbim hic birinizi bu alemde nede ebedi alemde zora sıkıntıya sokmasin insaallah. Ve inşallah size güzel haberler vermeyi nasip eder. Hayirli geceler ablalarim abilerim

Yorum

• meliha mlha
            meliha mlha yorumladı
            Editing a comment
            inşalllah kardeşim güzell haberlerini alırız..

Sana karşı elimizden birşey gelmiyordu bizde DUA ettik kardeşim...DUA kulun ALLAH'a derdini bildirmesi değil o derdin dermaninin ancak ALLAH olduğunu bilmektir.....

Yorum

Merhaba Güle kardeşim sizin için ve sizin gibi sıkıntı çeken cümlesi için okuyup dua ettim Rabbim kabul etsin İnşallah bende sizden farklı değilim aslında hep bizler için bu yaşananlar imtihan güzel düşünelim hayır dileyelim çok tövbe edelim Rabbim bizleri selamete çıkaracak İnşallah

Yorum

dualaıınızda banada dua edermisiniz rabbim dualarımızı kabul buyur allahım senden geldik sana döneceğiz yaşadığımız sıkıntıların mükafatını istiyor bundan sonrasını bize hayırlı eyle

Yorum

209 kere El Muksit okuyun hergün ve Cuma suresi

Yorum

İstek İşleniyor...
                X