Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

DUALARINIZLA YARDIM EDİN

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DUALARINIZLA YARDIM EDİN

SELAMUN ALEYKÜM. ARKADAŞLAR. İNŞALLAH SİZLERİN SAYESİNDE DUALARIM DAHA ÇABUK KABUL OLUR .UMUT ETMEK İSTİYORUM. EŞİMDEN AYRILMIŞ 2 TANE ÇOCUKLA TEK BAŞINA HİÇ KİMSENİN DESTEĞİ OLMADAN KENDİM ÇALIŞARAK ÇOCUKLARIMIN VE KENDİMİN RIZKINI KAZANMAYA ÇALIŞAN BİRİYİM. ÇALIŞTIĞIM İŞ YERİNDE BÜYÜK BİR HAKSIZLIĞA UGRA***** HİÇ SUÇUM OLMADIĞI HALDE İŞTEN ÇIKARTILIYORUM OĞLUM ÜNİVERSİTE GİDİYOR KIZIM ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR. EVİM KİRA ALDIĞIM ÜCRET NERDEYSE ASGARİ ÜCRET . ŞİMDİ NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM . ÇOK ÇARESİZİM SİZLERİN DUASINA İHTİYACIM VAR ALLAH RIZASI İÇİN BENİM VE ÇOCUKLARIM İÇİN DUA EDİN
    En son değiştiren gonul72; 03-11-2016, 12:27 AM. Sebep: Allahım tüm sıkıntılarınızı üzerınızden kaldırsın amın amın amın vakıa süresını okuyun devamlı....21 ayetle kursı okuyayım ınsaAllah

Cuma geceniz mübarek olsun sizin için okuyup dua ettim Rabbim kabul etsin inşallah bu mübarek gecenin hürmetine üzerinize rahmetini ve bereketini mucizelerini indirsin inşallah Amin.

Yorum

Allahım size yardım etsin. Cumanın mübarekliğle selamet sevincinizi yaşayın. inşAllah amin amin amin

Yorum

Sabah namazından sonra Ya Aziz c.c”Geçim sıkıntısı ve fakirlikten kurtulur”

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Borç ve rızk duaları > Sabah namazından sonra Ya Aziz c.c”Geçim sıkıntısı ve fakirlikten kurtulur”

sponsor reklam

Her şeye galip olan,üstün,güçlü,şerefl,mağlup edilmesi mümkün olmayan,izzet sahibi,yüce ve büyük,her işinde mutlak galip gelen “Aziz’ul Hakim”dir.
        Sabah namazından sonra “Ya Aziz” ismi şerifini zikreden kimselerin rızkı çoğalır,maksadına nail olur.
        40 gün sabah namazındna sonra 41 defa “Ya Aziz c.c” okuyan fakirlikten kurtulur.Kimseye muhtaç olmaz.
        Kaynak: duaların sırrı
        Rızkın bol olması ve geçim sıkıntısı için her namazdan sonra

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Günlük dualar > Rızkın bol olması ve geçim sıkıntısı için her namazdan sonra

sponsor reklam

Rızkı dar olan ve geçim sıkıntısı çekenler,yada rızkını bollaşmasını isteyenler;Her vakit namzından sonra 41 defa ” Yâ Tevvab,Yâ Rahim C.C.” İsmi işeriflerini okurlarsa,geçim sıkıntısından kurtulur ve rızkı bollaşır.
        En son değiştiren gonul72; 03-11-2016, 12:28 AM.

Yorum

ya aziz c.c 41
          ya tevvab ya rahim c.c 41 okudum allah yardımcınız olsun.

Yorum

41 Ya Aziz okudum. Allahım yardım etsin

Yorum

İstek İşleniyor...
            X