Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Büyü yapılmasına engel olmak ve zulum eden kahrı ACİL

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Büyü yapılmasına engel olmak ve zulum eden kahrı ACİL

Selamın aleyküm arkadaşlar. Ben 20 yaşındayım. babam anneme kardeşime ve bana sürekli şiddet uyguluyor. küfür ediyor. sonra da kahkahalar atıyor manyak yani. kardeşimin bugün sınavı vardı çalışmasına engel olmak için bizi misafirliğe ***ürdü dün bugün de kardeşimin dudağını patlattı. annemin de ağzını 3 yerden patlattı. sonra bi kadını arayıp (şimdi küfür edicem) zevkli zevkli kahkahalar atmaya başladı. tam bir manyak. bıktık bundan. ailecek sürekli beddua ediyoruz ama Allah hiçbirini kabul etmiyor. annem ve ablam gına geldi babama perşembe sabun büyüsü yapacaklar. yapmayın diyorum dinlemiyolar. bu günden önce bana bi dua söyleyin de edeyim bu adam ölsün. ablamla kardeşimin cehennemlik olmasını istemiyorum. Yardım edin. Bıktık artık.

aleyküm selam kardesım Rabbım yardımcınız olsun ..lütfen büyü yapmayın ....Babanızın yaptıklarını kameraya cekebılırsınız...annen babandan bu şekilde boşanabılır ...yasal yollar var ....Hemkı Allah duayı kabul etmıyor demıyelim zamanı vardır ..İmtahan oluyorsunuz ..dogru kararlar almazsanız ömür boyu veba olur ...dogru karar annenın gidip boşanmasıdır ben dualar yazayım ınsaAllah fayda olur amın ....

Yorum

Bismillâhillezî lâ yedurru measmihî şey'un fî-l (ea)rdi ve lâ fis-semâi ve hüves-semîul alîm.

Bu Duanın Havassı: Enes bin Malik'e (R.A.) Peygamber Efendimiz (Sallallâhu Aleyhi Vesellem) buyurdular ki: "Her kim her sabah bu duayı okursa, kimsenin ona yolu yoktur. Yani ne zehir, ne sihir (büyü), ne de zalim bir sultan (ya da bir yönetici, patron) ona zarar veremez."

“Euzü billahil azıymi bi vechihil kerim ve sultanihil kadiymi mineşşeytanirracim.”

ayrıca felak nas sürelerıde koruyucu kalkandır ama kısının kendısı okursa ıyı olur ...zeynep ablama yazdım sıze oda cevab yazacak ınsaAllah

Yorum

canım islahı için 41 fatiha oksunlar 1000 ya şehid c.c zararındna korunmak için her gün 262 maniu c.c okusunlar.. ablam bunu yazdı ınsaAllah uygulayın ...babanızın psıkolojık sorunları olabılır hastaneye yatırma ımkanınız varsa yatırın ...size yardım edecek aıle büyüklerınden yardım ısteyın ...ya manıu okuyorum sızın ıcın selametle

Yorum

41 fatiha ya şehid c.c300 262 maniu c.c okuyorum bende

Yorum

Allah hidayet versin

Yorum

Tesekkur ederim size vazgecirdim annemi. Büyü yapamayacaklar. Sayenizde oldu. Çok sagolun

Yorum

• sevcan
                sevcan yorumladı
                Editing a comment
                slm kardes alah epiz koesun

çok sevindim kardeşim rabbim dua'larımızı kabul etti sizin sayenizde günah işlemeyecek annen. hiç bir zaman umudumuzu kaybetmeyelim rabbim her zaman bizimledir inşallah.

Yorum

Allahım çok şükür secdeye varalım inşaAllah Allahüekber cok sevındık

Yorum

İstek İşleniyor...
                X