Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

inşallah

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• inşallah

""uzun zaman önce beni rahatsız eden birinden kurtulmak için dua istemiştim ama kurtulamadım galiba. çünkü ailesi heryerde yalan yanlış, eksik ve bazende abartılı şeyler anlatıp ailemi çok üzüyor çocukta evlenmeden benden kurtulamaz deyip duruyormuş annem pskiyatri ilaçları kullanmaya başladı evliliğin kurtuluşum olduğunu sanıyorlar ama ben kırılırım diye söylemiyorlar bende biriyle görüşmeye başladım biraz aileminde zoru oldu tabi ama hata üstüne hata yapıyorum boşuna o çocuğuda umutlandırıp hakkına giriyorum ben şuan evlilik istemiyorum anlatırken kolay belki ama gerçekten çok zor bir durum içindeyim anlatamadığım okadar çok sıkıntı varki lütfen rabbime benim için dua edin belki daha zorda olanlar var onca şehit var evlatsız kalan insan varken böyle bir durum için dua istemek istemezdim ama sevmediğim halde heryerde seviyor beni diye yalan söylüyor ne olur dua edin lütfen""

.....diye dua istemiştim sizden galiba kurtuldum inşallah bitmiştir bu durum kurtulmuşumdur. ailesi başka kız bulduk ona kalmadık diye konuşuyormuş inşallah gerçekten biri vardır inşallah kurtulmuşumdur oyun değildir inşallah allahım inşallah bir gün konuşmaları dedikodularıda biter dua eden herkesten allahım razı olsun dileklerini hayırlısı ile kabul etsin

İstek İşleniyor...
X