Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Acil Yardım Istiyorum

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Acil Yardım Istiyorum

19 yasinda bi yakinim var kendisi trans birey . 1 haftadir ölum korkusu ile yasiyor psikolojik olarak iyi degil . Telefona bakamiyor uyuyamiyor yalniz tek kalinca bunalima giriyor ve durumu iyi degil psikolog ilaclari kullaniyor farkli bi durum icerisinde. Trans dedim diye onyargiyla yaklasmayin ben yardim istiyorum Allah a inanci tam Allah korkusu tam sukurler olsun. Ama farkli bi durum yasiyor suan. Tedirgin huzurlu degil beynim uyusuyo kafam doluyo diyo ve aklina istemedigi kotu seyler geliyo dua ediyorum kendi capimda ama ozel bi dua varmi bu durum icin yardim edin lutfeen..

Sevgili kardeşim.aynısı benim ablamdada var.tıpa-tıp.oda ilaç kullanıyor ve psikolojiye gidiyor.ama doktorluk ve hocalık durumlar çok farklı.buldugumuz bir hoca psikolojik olmadığını ve negatif sıkıntı olduğunu söyledi.hergun günlük olatak,yasin suresi rahman suresi tekvir süresi ni okuyacak.okuyamiyorsa okuyan birini dinleyecek.yada video sitelerinden bu süreleri bulupta dinleyebilir.besmelesiz su bile içmeyecek.Allah şifasını verir insAllah.amin.bu sıkıntı bu aralar çok yaygın.ve bayanlarda bulunuyor.

Yorum

Şahmeran duası(her derde deva,panik atak,manik,depresif durumlar ve her istek)

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Şahmeran duası(her derde deva,panik atak,manik,depresif durumlar ve her istek)

Bu dua kelime-i tevhit ve Esma-i ilahilerden meydana gelmiştir.Ama havas ilminde,üst ve ileri seviyede kuvvetli ve özel amaçlar için kullanılan esmalardan tertip edilmiştir.Bu nedenle bu dua depresif hallere,manik ve panik atağa iyi gelmekte,tertibi yani aşağıdaki okuma şekline uygun olarak hasta tarafından bizzat okunduğunda tedaviye ulaşılmakta ve Allah’ın izniyle hasta iyileşmektedir.

Okuma Şekli;Günde 3 defa 21’er defa olmak üzere okunur ve arkasından dilek Allah’tan istenir.Hastalıktan kurtulmak için ise bizzat ifade edilir.Şahmeran duası her derde deva olabilecek güçte bir duadır ve sadece hastalıktan kurtulmakla sınırlı değildir.
      • Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
      • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
        Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
        Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
        Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
        Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
        Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
      • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
        Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
        Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
        Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
        Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
      • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
        Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
      • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
      • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin
      Kaynak.Arif Arslan(Dua İle Gelen Şifa) Ölüm korkusu için dua olarak Ayete'l kürsi 178 defa okunur. Ve şöyle bir dua vardır ölüm korkusunu yenmek için.

Bismillahirrahmanirrahim
      Allahümme aminun min külli şey'in haifün fe biemnike min külli şey'in ve havfi külli şey'in minke amini mimma ehafü ve ahzerü inneke ala külli şey'in kadir. Ya settaru stürni! bi setrikellezi seterde bihi ala zalike fela aynün terake vela yedün tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya Erhamerrahimin.

Anlamı ise: Rahman ve rahim olan Allah'ın adıyla. Yarabbi sen her şeyden emin ve salimsin. Her şey senden korkmak halindedir. Her şeyden salim ve amin olmanın vesilesiyle beni, korktuğum ve korunduğum her şeyden amin ve salim kıl. Gerçekte sen korktuğum ve korunduğum her şeyden emin ve salim kıl. Gerçekte sen her şey üzerine kadirsin.
      En son değiştiren gonul72; 01-17-2016, 06:09 PM.

Yorum

hayırlı akşamlar kimse kimseyı kınamıyor ..birbirimize dua etmek icin burdayız ..ayetel kursı okuyalım mesajda yazdım..Rabbim yardım etsın amın ..devamlı okusun ınsaAllah ...Birazdan Şahmeran duasını okuycam hasta olan kardeşe ve tüm hastalara olsun amın
        En son değiştiren gonul72; 01-17-2016, 06:13 PM.

Yorum

Allahım acil sifalar versin feraha cikarsin amin

Yorum

amin..inşallah masal kardeşim rabbim şifa versin

Yorum

Allah yardımcısı olsun bol bol ya hayyu ya kayyum zikri kalbe çok iyi geliyor tavsiye ederim inşlh en kısa zamanda sağlığına kavuşur amin..

Yorum

İstek İşleniyor...
              X