Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

yoneticiler lutfen acil cevap verin

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• yoneticiler lutfen acil cevap verin

Merhaba lar sitede bakimmi var telefondan pc den aynı değişen birşey yok yazılar iç içe geçmiş durumda mesajlar zor gidiyor gerçekten çok sinir bozucu lütfen bir açıklama yapın bu durum neden kaynaklanıyor

Bayadır bendede aynı durum söz konusu abone olduğum konulardaki 2. sayfa bile açılmıyor sol üst köşede Logo yazıyor msjlar zor gidiyor yeni konuyu tikladigimda başka bir yer açılıyor neler oluyor yönetim açıklama yaparmisiniz 😱😡😟

Yorum

arkadaş lara katılıyorum önce hesabım engellendi sandım pc den girdim baktım bende acaba bendemi sorun var diye telefondan da girdiğimde aynı sıkıntılar bendede var sitede neler oluyor bilgi verirseniz bizde aydinlaniriz tesk

Yorum

yalnız olmadığıma sevindim yöneticiler cevap verirler inşallah😊

Yorum

Arkadaşlar aynı sorun bende de var..siz yine girebiliyormuşsunuz ben onuda yapamiyordum bugün biraz açıldı ama hala bildirimler görünmüyor muhtemelen virüs bulaştı..

Yorum

İnşallah düzelir 😔😔

Yorum

hayırlı akşamlar sitede bakım var inşaAllah düzelecek

Yorum

Ne zaman duzelir acaba bayadir bozukluk var

Yorum

arkadaslara katiliyorum bayadir Bu durum var sitede duzelsin artik😰😰😔

Yorum

Bildirimlere tikladigimda başka yer açılıyor ne zaman düzelir acaba eski haline dönsün bayadır bu durum var bakim bu kadar uzunmu sürer anlamadım ki virüs bulaşmış kesin lütfen düzeltin

Yorum

çok sıkıntı lı artık duzeltilsin bakimmi yoksa virüs mü var her neyse iki aya yakındır nerdeyse bu durum böyle çaresine bakin

Yorum

Sitemiz düzelmiştir ...

Yorum

Teşekkürler

Yorum

Hayırlı olsun yeni hali güzel olmuş emeği geçen herkesin ellerine sağlık

Yorum

İstek İşleniyor...
                            X