Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

zikir veya dua

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• zikir veya dua

arkadaşlar yeni gıda üzerine bir işyeri açtım satış için hangi zikiri veya duayı okumalıyım

Kazancının çoğalması ve işlerinin iyi gitmesini istiyorsan yapman gerekenler

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Borç ve rızk duaları > Kazancının çoğalması ve işlerinin iyi gitmesini istiyorsan yapman gerekenler

sponsor reklam
    Kazancını artması,işlerinin iyi olması hem imanlı hemde zengin olup zekâtını ve hayırını veren bir zengin olmak istiyorsan şunları yapmalısın.
    • Sabah erken kalk ve doğarken uykuda bulunma.
    • Sabah namazını kıldıktan sonra veya kılmadan evvel Vaakıa sûresini yanlışsız arapçasından oku.
    • İstiğfarı çoğalt ve namazlarını kıl ve sonrada “Ya rabbi bana bol bol zekat vermeyi nasip” duasına devam et.
    • Sabah namazının sünneti ile farzı arasında 9 Âyetülkürsi 19 defa da “Bismillahirrahmanirrahim ferdün hayyün kayûmün hakemün adlün kuddûsün ve terzüku men teşaaaü bigayri hısaab”
    • 100 defa “Sübhânellâhi vebihamdihii sübhanellahil azıym vebihamdihi estağfrullah el azim ve etüübü ileyk” okunur.
    Bunları yerine getiren kişi Allah’ın izni ile zengin olur.Rızkı çoğalır işleri iyi gider.

Yorum

9 Âyetülkürsi

19 defa da “Bismillahirrahmanirrahim ferdün hayyün kayûmün hakemün adlün kuddûsün ve terzüku men teşaaaü bigayri hısaab”

okudum kardeşim size allah helal bol rızık nasip etsin..

Yorum

İstek İşleniyor...
      X