Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Borçum var

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Borçum var

Lütfen dua edin borçum var ödemek zorundayım.

“Allahümmek fini bi halalike an haramike ve ağnini bi fadlike ammen sivake.”3 okudum
    ya vehhap c.c 196 okuyorum

Hz. Aişe (Radıyallahü Anh) diyor ki: -”Babam Ebu Bekir (Radıyallahü Anh) yanıma geldi: Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem)’in bana öğrettiği duayı işittin mi?” buyurdu. “O dua da neymiş” dedim.
    Hz. Abu Bekir (Radıyallahu Anh) şöyle demiş:
    -”Bunu Hz. İsa ( aleyhisselam) arkadaşlarına öğretirmiş. Birinizin üzerinde dağ kadar borç olsa, bu duayla Allah’u Teala’ya dua etse, mutlaka Allah’u Teala ona ödetir.“

Duanın Arapça Okunuşu: “Allahümme fâricel hemmi. Kâşifel ğammi. Mücîbe da’vetil mudtarrîne. Rahmâned dünya vel âhirati ve rahîmehümâ. Ente terhamünî ferhamnî rahmeten tüğnînî bihâ an rahmeti men sivâke.”
    Duanın Türkçe Anlamı: “Ey sıkıntıyı def eden, darda kalanların duasını kabul eden, dünyanın ve ahiretin Rahman’ı ve Rahim’i! Bana Sen merhamet edersin. Bana öyle bir merhamet et ki, Senden başkasının merhametine ihtiyaç bırakmasın.” (1)
    sizde bu duayı okuyun allah yardımcınız olsun kardeşim

Yorum

Vakia suresini okuyan fakirlik yüzü görmez buyuruyor Resulullah s.a.v efendimiz

Yorum

Allah sıkıntı larını gidersin

Yorum

Adem kardeşimiz için hepimiz 100 Ya Kerim Ya Allah c.c okuyalım kardeşlerim

Yorum

100 okuyorum

Yorum

Her gun vakia suresini okumanizi tavsiye ederim

Yorum

BİR BİRİMİZE İSMİMİZLE DUA GÖNDERELİM RABBİM BU DUA FORUMUNDAKİ KARDEŞLERİMİZİN TÜM DERTLERİNİ GİDERSİN KOLAYCA BORÇLARINI ÖDEMEYİ NASİP ETSİN ALACAKLARINI ALABİLMEYİ ÖDEMELERİNİDE ÖDEMEYİ NASİP ETSİN BİZLERE DÜNYA VE AHİRETTE İYİLİKLER VE GÜZELLİKLER NASİP EYLESİN HER TÜRLÜ BELA SIKINTI VE KAZA VE DÜŞMANDAN MUHAFAZA EYLESİN. UNUTMAYALIMKİ RABBİM KİMSEYE KALDIRAMAYACAĞI YÜKÜ YÜKLEMEZ İMTİHANIMIZ KOLAY OLUR İNŞAALLAH AMİN ECMAİN.

Yorum

İstek İşleniyor...
                X