Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Duâ istiyorum dünya duâ üstüne...

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Duâ istiyorum dünya duâ üstüne...

5.ayda mahkemem var biriyle tartışmıştım hakimin hapis cezası vermesinden çok korkuyorum ki böyle birşey olduğunda yıvam dağılacak ALLAH RIZASI İÇİN KARDEŞLERİM DUÂLARINIZI ESİRGEMEYİN YADA BANA ÖNEREBİLECEĞİNİZ.. ETKİLİ BİR DUÂ EFENDİMİZİN (SAV) HZ SAHABE KİRAMIN OKUDUĞU BİR DUÂ

Mahkeme için dua

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Mahkeme için dua

sponsor reklam

Herhangi bir konuda mahkemelik olan kimse eğer haklı ise aşağıdaki Âyeti 6666 defa okursa müşkülatı çözülür.
    “Vallahü galibün ala emrihi vela kinne ekserennasi la ya’lemmün””

Yorum

• Zeliş bahar
      Zeliş bahar yorumladı
      Editing a comment
      Selamün aleyküm hocam 7 aylık evliyim eşimle 2 aydir ayriyiz çünkü beni aldatiyordu bende yuvami kurtarmak icin ailesi ile konuştum sonra bu durumu öğrenince eşim gurur ve inat edip boşanmak istedigini söyledi mahkemeye basvuru yaptik ama ben eşimi ve yuvami cok seviyorum ayrilmak istemiyorum.ama beni hic aramadi.sizden istegim yuvamin dagilmamasi icin benimle güzel birsekilde iletisime gecmesi icin yaptiklarindan pisman olmasi icin ne yapmam gerekiyor ne okumam gerekiyor...

Zulüm ve haksızlıktan kurtulmak(Bilhassa mahkemelerde haksızlığa uğramamak) için dua

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Korunma duaları > Zulüm ve haksızlıktan kurtulmak(Bilhassa mahkemelerde haksızlığa uğramamak) için dua

sponsor reklam
    Sabah namazından sonra 129 defa okunur.
    “Ya hafizu ihfaznâ min külli kadâin ve belâin lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azıym”

ayrıca ayetel kürsi okumanızı tavsıye ederım selametle

Yorum

Selamün aleyküm 7 aylık evliyim eşimle 2 aydir ayriyiz çünkü beni aldatiyordu bende yuvami kurtarmak icin ailesi ile konuştum sonra bu durumu öğrenince eşim gurur ve inat edip boşanmak istedigini söyledi mahkemeye basvuru yaptik ama ben eşimi ve yuvami cok seviyorum ayrilmak istemiyorum.ama beni hic aramadi.sizden istegim yuvamin dagilmamasi icin benimle güzel birsekilde iletisime gecmesi icin yaptiklarindan pisman olmasi icin ne yapmam gerekiyor ne okumam gerekiyor...

Yorum

Zeliş bahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Selamün aleyküm 7 aylık evliyim eşimle 2 aydir ayriyiz çünkü beni aldatiyordu bende yuvami kurtarmak icin ailesi ile konuştum sonra bu durumu öğrenince eşim gurur ve inat edip boşanmak istedigini söyledi mahkemeye basvuru yaptik ama ben eşimi ve yuvami cok seviyorum ayrilmak istemiyorum.ama beni hic aramadi.sizden istegim yuvamin dagilmamasi icin benimle güzel birsekilde iletisime gecmesi icin yaptiklarindan pisman olmasi icin ne yapmam gerekiyor ne okumam gerekiyor...
        Eşler arası soğukluk ve geçimsizlik için Esma-i Şerif

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Sevgi ve saygı duaları > Eşler arası soğukluk ve geçimsizlik için Esma-i Şerif

sponsor reklam
        Eğer iki helâl (eş) arasında dirlik-düzenlik olmasa; bu ismi (duayı) okuyan yada bir kağıda yazıp suya konularak içilirse. Aralarında dirlik-düzenlik olur. Birbirine şirin görünürler (51). Cenâb-ı Şeyhül Ekber Muhyiddin Arabi (K.S.) Hazretleri buyurur ki:• Karı koca yahut iki dost arasında anlaşamamazlık olsa; aralarını düzeltmek için bu ism-i şerifi hainlik edene içirseler yahut ikisi de içse; aralarında sevgi muhabbet hasıl olur.
        Haram yolda olan ,günah işleyen kimseler içinde çok makbul bir dua.
        Kavga eden geçinemeyen eşler için çok makbul bir dua.
        Aşağıdaki esmayı okuyabilidğiniz kadar yada (1000) defa okuyun.3 gün oruç tutarak haramlardan uzak olarak (1000) defavokunması çok makbul olur.
        “Yâ samedü min gayri sibhin felâ sey’e kemislihi.”
        يا صَمَدُ في غَيْرِ شَبيهٍ وَلا شَيْءَ كَمِثْلِهِ،

Yorum

Eşler arası muhabbet için okunacak dua ve Âyet-i Kerim

Mutluluğun Şifresi > Dualar > Sevgi ve saygı duaları > Eşler arası muhabbet için okunacak dua ve Âyet-i Kerim

sponsor reklam
          Eşler arası sevgi yokluğu yada soğukluk için:Eşler arası muhabbeti artırmak için;
          Taha süresinin 39.ncu Âyet-i 41 defa 41 gün okumaya devam edilirse muhabbet hasıl olur.Ayrıca (786) Besmele-i Şerifde suya yada her hangi bir yiyeceğe okunursa nuhabbet hasıl olur.(bu duaya da 7 gün en az devam edilir.)
          Taha süresi 39 ncu âyeti kerim sonu:
          وَأَلْقَيْتُ عَلَيْكَ مَحَبَّةً مِّنِّي وَلِتُصْنَعَ عَلَى عَيْنِي
          “ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.”
          Manası:”sevilesin ve gözetimimizde yetiştirilesin diye tarafımızdan bir sevgi bırakmıştım.”
          Kaynak:Duaların gücü sırların şifresi

Yorum

Rabbim yuvanızı dağılmaktan muhafaza buyursun amın amın amın ayetel kursıyı cokca okuyun

Yorum

İstek İşleniyor...
            X