Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

UYGULADIM OLDU DEDİĞİNİZ DİLEK DUALARI NELER? YARDIM EDİN :(

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• UYGULADIM OLDU DEDİĞİNİZ DİLEK DUALARI NELER? YARDIM EDİN :(

Giden sevgilinizin dönmesi yada dilek dilediğiniz dualarınızın kabul olması için uyguladığınız ve oldu dedğiniz dualar neler?

Bende çok merak ediyorum..

Yorum

BENDE ÇOOK MERAK EDİYORUM 3 GÜN BOYUNCA GÜNDE 3000 DEFA YA KADİR YA ALLAH YA RAHMAN YA ALLAH YA RAHİM YA ALLAH YA KERİM YA ALLAH DİYE ZİKİR ÇEKTİM ÖNCE NİYET ETTİM SONRA BİR SALAVAT ÇEKTİM SONRA BESMELE ÇEKİP BAŞLADIM ŞUAN BANA KARŞI YUMUŞADI AMA HALA SEVGİLİ DEĞİLİZ SİZDE DENEYİN AMA VARSA ÖNERİNİZ BENDE UYGULAYAYIM BİRDE YA CAMİ YA VEDUD ÇEKİN

Yorum

Bu konu en agir imtihanlardan biri gunde 1000 defa ya Allah ya vedud ya cami oku. Onun disinda dualarda yazarim sana ama hayirlisi de derim.cunku sana yazacagim dualari okudum ve hepsinin kabul oldugunu gordum.

Yorum

Mesela cuma gunu 1000 defa ya Allah de sonra dilegini soyle. Salavatlar bu konu da birebir salavati fatih oku. Kalbinin sana karsi yumusamasi icin sana baglanmasi icin 7 gun boyunca hergun 786 besmele oku. Yanliz hayirliysa gelsn de. Bu konu da fazla aci cekmis biri olarak soyluyorum. Sevdigin gelir, seni oyle sever ki yuregin kaldirmaz bu sefer de baska konulardan imtihan olursun onunla..o yuzden hayirlisini iste derim sana.. rabbim sikintilarini acsin yuregindeko duani kabul etsin kardesim

Yorum

Allah yardımcınız olsun

Yorum

Aminnn

Yorum

Masal34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Allah yardımcınız olsun
                aminnnn

Yorum

İstek İşleniyor...
                X