Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Yaptığınız iyilik bir gün mutlaka size geri döner

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yaptığınız iyilik bir gün mutlaka size geri döner

Yaptığınız iyiliklerin kesinlikle bir gün size gere döneceğini anlatan çok güzel bir video.
    Tek bir davranış sonsuz bir dalga oluşturur, mutlaka size geri dönecek bir dalga...
    İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler.
    İnsanlar onlara ne yaptığınızı da unutabilirler.
    Ama insanlar onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar.

Gerçekten çok güzel bir video

Yorum

Evet ben de ilk izlediğimde çok etkilendim

Yorum

çok güzel paylaşım allah için yapmak gerçekten içinden geldiği gibi karşındaki insana el uzatıp yardım etmek çok güzel bir duygu için cok huzurlu oluyor.
        Benimde 5 sene önce yaşlı bir teyzeye yardım etmiştim o günümü hiç unutmuyorum o teyzenin bana okadar dua etmesi beni okadar çok mutlu ettiki keşke diyorum her günümüz bir insana yardım etmekle geçse bu illede parayla olsun diyecek demeyin parasızda hertürlu yardım edilir sadece içinden geldiği gibi etmek çok gezel ben bu teyzeyle yaşadığım günü bi gün daha detaylı sayfanızda paylaşmayı düşünüyorum inşallah

Yorum

meliha mlha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          çok güzel paylaşım allah için yapmak gerçekten içinden geldiği gibi karşındaki insana el uzatıp yardım etmek çok güzel bir duygu için cok huzurlu oluyor.
          Benimde 5 sene önce yaşlı bir teyzeye yardım etmiştim o günümü hiç unutmuyorum o teyzenin bana okadar dua etmesi beni okadar çok mutlu ettiki keşke diyorum her günümüz bir insana yardım etmekle geçse bu illede parayla olsun diyecek demeyin parasızda hertürlu yardım edilir sadece içinden geldiği gibi etmek çok gezel ben bu teyzeyle yaşadığım günü bi gün daha detaylı sayfanızda paylaşmayı düşünüyorum inşallah
          Ne güzel özetlemişsiniz : )

Yorum

içimden geldiği gibi yazdım bende teşekkür ederim saolun

Yorum

Çok güzel paylaşımlar ellerinize sağlık.

Yorum

İstek İşleniyor...
              X