Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Yuvam Dağilmasın !

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yuvam Dağilmasın !

iki buçuk yıldır evliyim.Çok severek ve isteyerek evlendik.Eşim önceleri vicdanlı ve merhametli davranırken sonraları acımasızca eleştiriler de bulunan,ne giysem ne yapsam beğenmeyen
    biri oldu.Bir süredir ayrıyız ve insafsızca ailesi de o da ne yaptığımı nasıl geçindiğimi bile sormuyorlar. Çok borcum var evim kira.Hayatında bir başkası olmasından şüphelendim fakat ondaki farklı bir sorun.Beğenilmeyi seviyor,kendi fikirleri olduğuna inanıyor ama bir başkasının özellikle de ailesinin düşüncelerini yansıtıyor.Ailesi de anlayamadığım bir şekilde beni istemiyor.Akıllarında bir başkası varmış duyumlarıma göre .Çok kolay yuva yıkabiliyor artık insanlar.Ne yapacağımı bilemiyorum yanlış bişeylerde yapmak istemiyorum.Ne olur bana yardım edin! Eşim doğruları görebilsin geri dönsün ve aile birliğimiz daha sağlam devam etsin.Büyü olduğu söylendi benden soğuması için yapılmış bu konuda da ne yapacağımı bilemiyorum.
    En son değiştiren gizli gizli; 10-01-2015, 05:26 PM.

Allah yardımcımız olsun hepimizin evet kardeşim yuva yıkmak çok kolay geliyo insanlara ama bu aileler diye karışır hiç anlamam çocukların vebalini nasıl ödeyecekler bilmiyorum

Yorum

her kışın sonunda bı bahar vardır. siz sabredenlerden olursunuz inşallah. en kısa zamanda bahara erersiniz inşallah. Allah yardımcınız olsun.

Yorum

Allah yardımcınız olsun. kendiniz için hayırlısını isteyin. belki böylesi sizin için daha iyidir

Yorum

Rabbim yardımcın olsun inş bende boşanmak üzereyim mahkemedeyiz istemiyorum yalvarıyorum eşime kaynanama görümceme ini yuvama dönerim sende dönersin inş es semiu esmaül hüsnasını oku RABBİM işitir inşş

Yorum

Mutlulugun sifresi sitesinde bu konuda cok dualar var. Aklimda kalan bitanesi her gun 251 kere ya vedud ya kaviyy ya cami okuyun. Esinizin sizden ayrilmasini engellemek icin ya mani okuyun 161 kere olmasi lazim. Sonra su salavati bol bol okuyun "Allahumme. salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedin kad dakat hiyleti edrikni ya resulullah. (Allahim efendimiz muhammede rahmet, selamet ve bereket bahseyle. Ey Allahin rasulu! Carem tukendi artik ne olur yardimima yetis..) 313 defa okuyun. Rabbim resulune yapilan dualari geri cevirmez. Allah yar ve yardimcnz olsn

Yorum

İstek İşleniyor...
            X