Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Rab İzniyle Yuvamı kurmak istiyorum, Dua istiyorum..

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Rab İzniyle Yuvamı kurmak istiyorum, Dua istiyorum..

Aleyküm selam cümleten..

sayfaya bugün dahil oldum, harika bir paylaşım forum yeri olmuş. Allah herkesin gönlündekini versin diyorum. ben 29 yaşında mali müşavir bi bayanım. 5 kız 1 erkek kardeşiz. ben 4 numarayım. Çevremin etkisi ve artık kendiminde istemiyle yuvamı kurmak istiyorum Allahın izniyle. Evde herkes 23-24 yaşında evlenince malesef bende psikoloji berbat bi duruma geldi. En çokta Anneme üzülüyorum cünkü biliyorum içten içe oda üzülüyor. bana şimdi ye kadar ne görücü geldi nede bir arkadaşım biri var tanıştıralım diyor. bende ki bu tılsım nedir bilmiyorum. son bir yıldan beri inanılmaz sıkıntıdayım. Eline yüzüne bakılmıcak kötü bir kızda değilim. Kısmetim nerde' dir ? bilinmez ama dua şart. Allah yar ve yardımcımız olsun. duanızda benide unutmazsanız çok sevinirim.. ayrıca bu site sayesinde tesbihatlarımıda yapıyorum.. yazınca insan gerçekten rahatlıyormuş. Herkese selam ve dua ile..

aleküme selam..HOŞGELDİN kardeşim
    rabbim hayırlı bir kısmet nasip etsin.

131 defa veya 110 defa ” Ya Fattahu Ya selam celle celalühü” okuyorum

En kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapmak isteyenler için evlilik duası;

“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”
    Bu salavatı her gün 51 kez okuyun.Allah isteyenlere en kısa zamanda hayırlı evlilikler nasip etsin. 3 defa okudum
    En son değiştiren meliha mlha; 01-26-2016, 02:13 PM.

Yorum

• kupa aslım
      kupa aslım yorumladı
      Editing a comment
      Allah razı olsun, okumaya başladım abla.. İnşallah...saygı ve duayla..

kupa aslım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleyküm selam cümleten..

sayfaya bugün dahil oldum, harika bir paylaşım forum yeri olmuş. Allah herkesin gönlündekini versin diyorum. ben 29 yaşında mali müşavir bi bayanım. 5 kız 1 erkek kardeşiz. ben 4 numarayım. Çevremin etkisi ve artık kendiminde istemiyle yuvamı kurmak istiyorum Allahın izniyle. Evde herkes 23-24 yaşında evlenince malesef bende psikoloji berbat bi duruma geldi. En çokta Anneme üzülüyorum cünkü biliyorum içten içe oda üzülüyor. bana şimdi ye kadar ne görücü geldi nede bir arkadaşım biri var tanıştıralım diyor. bende ki bu tılsım nedir bilmiyorum. son bir yıldan beri inanılmaz sıkıntıdayım. Eline yüzüne bakılmıcak kötü bir kızda değilim. Kısmetim nerde' dir ? bilinmez ama dua şart. Allah yar ve yardımcımız olsun. duanızda benide unutmazsanız çok sevinirim.. ayrıca bu site sayesinde tesbihatlarımıda yapıyorum.. yazınca insan gerçekten rahatlıyormuş. Herkese selam ve dua ile..

Hoşgeldin aslı cuma süresi oku 18kere Allah izniyle hayırlı bi r yuva kurarsın inşallah

Yorum

• kupa aslım
      kupa aslım yorumladı
      Editing a comment
      hoşbuldum, bugün Cuma Allahın izniyle başlıcam bugün okumaya.. duanızda yer almak ümidiyle..

Bende senin durumundayim ama hergun dua ediyorum mutlaka allah dualarimiza karsilik verecek inaniyorum sadece biraz sabir etmemiz gerek sende inanarak yurekten dua et rabbim kabul eder ins senin icin furkan suresi 74. Ayeti okuyorum 7 defa seninde ezberleyip ve sık sık okumani tavsiye ederim

Yorum

• kupa aslım
      kupa aslım yorumladı
      Editing a comment
      Amin inşallah rabiacım.. Allah tez zamanda hayırla kısmetimizi versin.. Ayeti mutlaka okuyacağım. En güzele emanet olasın..dua ile.

Ya ben de seninle aynı durumdayim. 22 yaşındayım okulum bu sene bitiyor ama evde kaldım modundayim resmen. Ama bu bence tamamen psikolojik. Benim çevremde en yakın arkadaşlarım hepsi nişanlı. Senin de kardeşlerin aşağı yukarı o yaşlarda evlenmiş. Bilincaltimiz farkında olmadan bize o mesajı veriyor "herkes evlendi sen kaldın. "Aslında öyle birşey yok. Bunu ben de biliyorum ama yapacak bişey de yok. Her nasip vaktine esirdir diye bir söz var çok severim. Aynen. Demek ki vakti değil, beklemelerdeyiz. Hayirlisi olsun bizim olsun, dua ile. 😊🌸

Yorum

• meliha mlha
      meliha mlha yorumladı
      Editing a comment
      bende sizin gibi düşünüyorum kardeşim vakti ve zamanı gelmemiştir...rabbim hayırlısını nasip etsin..

• Erol Tarhanacı
      Erol Tarhanacı yorumladı
      Editing a comment
      Daha yas 22 evlilige gec kalmis sayilmazsin sukredesinki allah sana en hayirlisini en nasiplisini versin evlilik aceleye gelmez sabir ister ask ister emek ister uzulme yeterki

Ayyynen, hayırlısı olsun. 😊

Yorum

Hayirli geceler kardeslerm bende sizler gibiyim.26 yasindaym.Ben her gece yatmadan once mutlu bir evlilik icin "Ya Fettahu Ya Selam"cekiyorum.Ins Allah hepimize mutlu hayirli evlilikler nasip etsin.Amin.

Yorum

bnde yirmialti yasindadym nisanliyim ama evlenemiorm nisanlmn ailesi hemn dugun yapabilir ama bnm adima babamn borclari var ve bunu kabul etmiyolar ve eger odenmeSe bu ay nisani atacaz diolar bnm de kardeslerm evli coluga çocuğa karsti ama bnm basimda bu dert var nisanlmla birbirimzi seviyorz ama onun da ailesi ve bn arasinda kaldi napacaz bilmiorz kac yildr boyle artk onlar da cekilecez diolar napacam bilmiorm hepinizn gonlune gore versin insallah bna da dua edin lutfen aro

Yorum

Selâmün aleyküm arkadaşlar. Buraya daha bugün üye oldum. Benim de kısmetim kapalı sanırım. 32 yaşında bayanım. Hiç evlenmeden. Etraf tarafından beğenilen eli yüzü düzgün takdir edilen birisiyim ama ikili ilişkiler de nasip im kapalı. Sevdiğimiz insanlar akraba es dost saolsunlar böyle tanistiralim çok iyi size uygun deyip birilerini tavsiye ediyorlar ama orda kalıyor görüşme olayı olmuyor sanki bir şey engelliyor kismetlerimi. Bugunr kadar da hep boyle oldu hep bisey engelledi.Benim yaşımda bekar birini bulmak da artık çok zor bende evlenip yuvami kurmak istiyorum ne yapmam gerekiyor yardimci olurmusunuz. Hepimizin allah yardımcısı olsun hayırlı kismetler açsın inşallah.

Yorum

İstek İşleniyor...
          X